Любовь Божья

Реклама

Поиск

Главная » Статьи » Дерек Принс » текст

Дерек Принс - Нова пісня
Нова пісня


Дерек Принс

«Співайте для Господа пісню нову, уся земле, співайте для Господа!» (Пс. 95:1). 

Псалми наповненні закликами славити Бога в пісні. Процитований тут псалом містить особливий заклик. Господь просить нас нової пісні. Він не хоче, щоб наша хвала Йому ставала старою чи заїждженою або ж виродилася в ритуал чи шаблон. Як ми можемо завжди мати напоготові нову пісню? 
В Посланні до ефесян, 5:18-19, Павло відкриває нам секрет: «І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духом, розмовляючи поміж собою псалмами і гімнами, і піснями духовними, співаючи й граючи в серці своєму для Господа». Та хвала, якої вимагає Господь і яку описує Павло, може прийти тільки з серця, надприродно сповненого Духом Святим. Сповнення Святим Духом – необхідна умова. 
Від повноти Духа приходять три типи хвали: псалми, гімни і духовні пісні. Псалми – це те, що вже написане для нас натхненними словами Писання. До категорії псалмів належать відомі урочисті духовні пісні Церкви, які виражають нашу спільну віру. Духовні пісні не заплановують наперед. Вони даються спонтанно Духом Святим. Вони – воістину «нові пісні». 
Щоразу, коли ми входимо в Божу присутність в поклонінні і встигаємо побачити тільки краплинку Його благодаті й слави, яких ми ніколи не бачили раніше, Святий Дух дає нам нову пісню, яка відповідає новому відкриттю. Вона може бути дарована нашою мовою або ж тією, якою дає її нам Дух. В будь-якому разі, це спонтанний відгук на свіже відкриття про Бога. Так наше поклоніння завжди залишається таким же свіжим, як і Боже відкриття Себе. 
О Дух Святий, дай мені пісні для поклоніння Господу такі ж свіжі, як і Його благодать! 
Категория: текст | Добавил: love (14.08.2009)
Просмотров: 1236 | Теги: Александр Шевченко, Нова пісня | Рейтинг: 0.0/0
система комментирования CACKLE

меню

Аудио [11]
Видео [76]
текст [62]

Библия онлайн

Библия

Молитва

Мы в соцсетях

Реклама